Biuletyn Informacji Publicznej

Menu główne

Zawartość podstrony

30 października 2018 13:07 | wersja 1 | Ten dokument ma 0 załączników 0

Płatność bezgotówkowa

Zobowiązania wobec gminy, takie jak podatek od nieruchomości, podatek rolny, podatek leśny, opłata skarbowa, opłata od zagospodarowania odpadów komunalnych, czynsz za lokale itp. można opłacić kartą płatniczą lub telefonem. Klienci dokonujący wpłat przy użyciu kart płatniczych nie będą ponosili z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat
W naszym urzędzie zapłacisz kartą płatniczą i telefonem


Urząd Gminy w Warcie Bolesławieckiej informuje, że przyjmuje płatności bezgotówkowe z wykorzystaniem kart płatniczych lub poprzez aplikację w smartfonie.
Urząd Gminy w Warcie Bolesławieckiej uczestniczy w Programie upowszechniania płatności bezgotówkowych w jednostkach administracji publicznej prowadzonym przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii we współpracy z Krajowa Izbą Rozliczeniową S.A.
Możliwość dokonywania płatności bezgotówkowych w naszym urzędzie jest odpowiedzią na oczekiwania klientów. Mamy nadzieję, że przyjmowanie opłat w formie bezgotówkowej będzie dla Państwa wygodne, zaoszczędzi czas, zwiększy bezpieczeństwo transakcji.
Terminale są przeznaczone tylko i wyłącznie do realizacji zobowiązań wobec gminy, takich jak podatek od nieruchomości, podatek rolny, podatek leśny, opłata skarbowa, opłata od zagospodarowania odpadów komunalnych, czynsz za lokale itp.


Informujemy ponadto, że klienci dokonujący wpłat przy użyciu kart płatniczych nie będą ponosili z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat

Biuletyn Informacji Publicznej — Urząd Gminy Warta Bolesławiecka

Logowanie